Skip to main content

VISIEM CILVĒKIEM, KAM RŪP VESELĪBA

Jonizēta ūdens dzeršana ir noderīga visiem cilvēkiem, kuri vēlas rūpēties par savu veselību ilgtermiņā. Ar aQuator Vivo ierīci jonizēta ūdens dzeršana ikdienā palīdz organismam dabiski atgūties pēc piepūles un stresa situācijām, uzlabo pašsajūtu un sniedz ķermenim spēku, normalizē asinsspiedienu un gremošanu.

Jonizēts dzeramais ūdens ir piemērots ikvienam – jauniešiem un pusmūža cilvēkiem, ģimenēm ar bērniem, grūtniecēm, veselīga dzīvesveida piekritējiem, sportistiem un vecāka gadagājuma cilvēkiem.

AKTĪVIEM CILVĒKIEM UN SPORTISTIEM

Dabiskais antioksidants, kas ir jonizēta ūdens sastāvā, palielina izturību un veicina fermentu ražošanu, kas nepieciešami gremošanai un svara regulēšanai. Augstāks pH līmenis palīdz neitralizēt pienskābi, ko izraisa augsta sportiskā aktivitāte. Tas savukārt mazina muskuļu sāpes pēc treniņa.

Turklāt ilgstoša jonizēta ūdens dzeršana palīdz sašķidrināt asinis, kā rezultātā organisms labāk tiek apgādāts ar skābekli, kas savukārt novērš un samazina pienskābes veidošanos muskuļos.

GRŪTNIECĒM, BĒRNIEM UN ĢIMENĒM

Topošās māmiņas un bērna veselībai ir svarīgi saglabāt skābju un sārmu līdzsvaru organismā – jo īpaši grūtniecības sākumposmā. Jonizēts sārmains ūdens palīdz samazināt sliktu dūšu un citus toksikozes simptomus.

Jonizēts ūdens, kas optimālās proporcijās piesātināts ar sārmainu minerālu joniem, palīdz kompensēt minerālvielu trūkumu grūtniecības un zīdīšanas laikā.

VECĀKA GADAGĀJUMA CILVĒKIEM, KAM RŪP VESELĪBA

Jonizēts sārmains ūdens palīdz stimulēt vecāka gadagājuma cilvēku organismu, uzlabo pašsajūtu un sniedz spēku. Tas stimulē šūnu reģenerāciju un palēnina novecošanās procesus, laika gaitā normalizē asinsspiedienu, ārstē dažādas kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, regulē kalcija daudzumu asinīs, iedarbojas kā antioksidants un izvada toksīnus.

Jonizēts ūdens palīdz mazināt prostatas adenomu, artrītu, diabētu, aizcietējumus un sāļu nogulsnēšanos locītavās.