Skip to main content

aQuator Vivo uzlabos jūsu veselību

aQuator ir kompakts un drošs ūdens jonizators lietošanai mājās. Ar tā palīdzību jonizēts dzeramais ūdens ir piemērots ikvienam – ģimenēm ar bērniem, grūtniecēm, veselīga dzīvesveida piekritējiem, sportistiem un vecāka gadagājuma cilvēkiem. Lietošanai pietiek ar to, ka ierīci piepilda ar ūdeni, iestata vēlamo pH līmeni, un pēc dažām minūtēm top 3 litri jonizēta ūdens.

Uz produktu attiecas 2 gadu garantija.

Kā aQuator Vivo darbojas?

1

Piepildiet ierīci ar ūdeni līdz atzīmei, kas redzama uz produkta

2

Ekrānā ērti iestatiet sev vēlamo pH līmeni

3

Pēc dažām minūtēm sagaidiet 3 litrus jonizēta ūdens

Kādu ūdeni var pagatavot ar aQuator Vivo?

SĀRMAINS JEB “DZĪVS” ŪDENS (pH 8–12)

Sārmains jeb “dzīvs” ūdens ir dabisks stimulators un antioksidants, kas piemērots dzeršanai, dažādu veselības sūdzību un noguruma mazināšanai, ēdiena gatavošanai, dārzeņu un augļu mazgāšanai. Sārmains ūdens, kas sagatavots ar aQuator Vivo, stimulē organismu, uzlabo pašsajūtu un piešķir spēku, veicina šūnu reģenerāciju un palēnina novecošanās procesus, normalizē asinsspiedienu, dziedē dažādas brūces, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, regulē kalcija daudzumu asinīs, ūdenim piemīt antioksidanta iedarbība, tas izvada toksīnus no organisma.

Palīdz ārstēt:

 • Prostatas adenoma
 • Augsts asinsspiediens jeb hipertonija
 • Cukura diabēts
 • Sāļu nogulsnēšanās locītavās
 • Aizcietējums

ŪDENS AR SUDRABU SASTĀVĀ

Tas ir bioloģiski tīrs ūdens, kas bagātināts ar sudraba joniem. Šis process iznīcina baktērijas un vīrusus. Ūdens ar zemu sudraba koncentrāciju stimulē organisma fizioloģiskos procesus. Iegūtā spēcīgākā koncentrācija palīdz organismam cīnīties ar baktērijām un iznīcināt tās. Ar aQuator Vivo iegūts ūdens, kas satur sudrabu un kas iegūts elektrolīzes ceļā, nesatur piedevas, krāsvielas vai konservantus. Profilaktiska un ilgstoša ūdens, kura sastāvā ir sudrabs, dzeršana stiprina cilvēka imunitāti. Ļoti zemais sudraba saturs ūdenī nav toksisks, bet gan paātrina bojāto audu dzīšanu, kā arī labvēlīgi iedarbojas uz kauliem.

Palīdz ārstēt:

 • Vīrusu slimības un kakla sāpes
 • LOR slimības
 • Labdabīgus audzējus
 • Gastrītu un kuņģa čūlas

SKĀBS ŪDENS (pH 2,5–6)

Tas ir skābs ūdens vai viela ar dezinfekcijas efektu, kam raksturīga skāba garša un neliela hlora smarža. Ir svarīgi paturēt prātā, ka šāds ūdens nav paredzēts lietošanai ikdienā! Skābs ūdens, kas pagatavots ar aQuator ierīci, ir dabisks baktēriju iznīcinātājs, kas vienlaikus palēnina bioloģiskos procesus.

Pozitīvā iedarbība:

 • Nomierina nervus
 • Uzlabo miega kvalitāti
 • Izšķīdina zobakmeni
 • Ārstē iesnas, caureju un saindēšanos
 • Viens no labākajiem dezinfekcijas līdzekļiem

aQuator Vivo apkope

aQuator Vivo apkope ir vienkārša un pieejama ikvienam. Lietojot ierīci, mēs iesakām rūpīgi ievērot padomus, ieteikumus un drošības prasības, kas norādītas lietošanas pamācībā.

Gaismas elektrods

Pēc katras lietošanas reizes notīriet gaismas elektrodu ar mīkstu drāniņu un atstājiet nožūt. Komplektācijā ietilpst nepieciešamā drāniņa.

Tumšais elektrods

Tumšo elektrodu nav nepieciešams tīrīt. Noteikti izvairieties no fiziskiem elektroda bojājumiem.

Sudraba elektrods

Pēc katras lietošanas reizes notīriet sudraba elektrodu ar mīkstu drāniņu un atstājiet nožūt. Komplektācijā ietilpst nepieciešamā drāniņa.

Membrānfiltrs

Iesakām mainīt membrānfiltru ik pēc 2–3 mēnešiem. Ja caur filtru pil ūdens, nomaiņa jāveic agrāk.

Tehniskais atbalsts un jautājumi

Ja pirms aQuator Vivo ierīces iegādes vai ūdens jonizatora lietošanas laikā jums radušies kādi tehniskas dabas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu, kas sniegs jums padomus tehniskos jautājumos. Atbildēsim uz jūsu jautājumiem P–Pk plkst. 10:00–18:00.

E-pasts: info@akvator.lv

aQuator Vivo lietošanas pamācības