Skip to main content
Ražotāja informācija

Ūdens jonizatori lietošanai mājās kopš 1995. gada

RAŽOTĀJA VĪZIJA

Inovatīvs un strauji augošs uzņēmums, kura galvenais virziens ir mājsaimniecībā lietojamo un kompakto ūdens jonizatoru aQuator Vivo ražošana. Mūsu klienti ir cilvēki, kuri vēlas rūpēties par savu un tuvinieku veselību.

aQuator ierīces izstrādātas un ražotas Lietuvā. Sērijveida ražošana tika uzsākta 1995. gadā, un laika gaitā ierīču uzticamība un kvalitāte tiek pastāvīgi uzlabota.

aQuator ierīces tiek pārdotas Eiropas valstīs, Kanādā, ASV, Dienvidaustrumāzijas valstīs un Indijā. Visi produkti ir sertificēti un patentēti un tiek pārdoti kopumā vairāk nekā 40 valstīs.

INFORMĀCIJA UN KONTAKTI

UAB BURBULIUKAS IR CO
www.waterionizer.lt
info@burbuliukas.lt
+370 45 44 83 29
Pusaloto 76 LT-35135 Paņeveža, Lietuva

RAŽOTĀJA PANĀKUMI

2008. g. – Par sasniegtajiem rezultātiem uzņēmums atzīts par labāko ražošanas un pakalpojumu sniegšanas uzņēmumu. aQuator kļuvis par vienu no vadošajiem ūdens elektroķīmisko aktivācijas ierīču ražotājiem pasaulē.

2009. g. – Uzņēmums ieviesis kvalitātes vadības sistēmu ISO:9001.

2017. g. – Izveidots jauns ūdens jonizators aQuator Silver un uzsākta tā sērijveida ražošana.

2019. g. – Lai palielinātu patērētāju komfortu un produktu kvalitāti, izstrādāts revolucionārs ūdens jonizators aQuator Vivo un uzsākta tā sērijveida ražošana.

SERTIFIKĀTI

aQuator ražotājs Lietuvā, UAB BURBULIUKAS IR CO, ir ieguvis licences dažādiem ūdens jonizācijas produktiem saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvām. Papildus tam uzņēmumam ir Vācijas Patentu valdes sertifikāts.